Değerli meslektaşlarımız,

 “15. Onkolojik Araştırmalar Çalıştayı”, “6th Mediterranean Multidisciplinary Oncology Forum (MMOF) Congress” ve “3rd International Congress on Oncological Sciences” 27 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihlerinde Regnum Carya Kongre Merkezi, Antalya’da düzenlenecektir. Bilindiği üzere Onkolojik Araştırmalar çalıştayı 15 yıldır kanser hastalığına karşı savaşta farklı disiplinleri bir araya getirerek ortak akıl ve güç oluşturmayı hedeflemiştir. Bu yıl da farklı disiplinleri ortak çalışma gruplarında bir araya getirmeyi ve nitelikli çalışmalar yapmayı planlıyoruz.

Düzenleme kurulu olarak 2019 TOG çalıştayında çalışma proje önerilerini toplayıp seçilmiş çalışmalara “uzman eleştirmen” ve “istatistik” desteği vererek TÜBİTAK projesi olarak sunuma hazır hale getirmeyi hedefliyoruz.  Ayrıntıları Çalıştayın internet sayfasında bulabilirsiniz. 

Yine temel bilimlerde yapılan ve yürümekte olan Türkiye çalışmalarından klinisyenlerin haberdar olması için üniversitelerden toplanan verileri sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

Multidisipliner işbirliği ve ortak çalışma yürütme bilinci açısından faydalı olacağını düşündüğümüz “15. Onkolojik Araştırmalar Çalıştayı”na katılmanızı bekliyoruz. Bu çalıştayın da daha öncekilerde olduğu gibi en güçlü yanı, sizlerin katılımı ve destekleri olacaktır.  Bu duygularla hepinizi ortak akıl, emek ve paylaşımla yeni projeler geliştirmeye, devam eden projelere hız kazandırmaya ve klinik araştırmalarımızı daha başarılı seviyelere taşımaya davet ediyoruz.

Aktif katılımınızla güçlü olacak çalıştayımıza bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Faruk Zorlu                              Prof. Dr. Fulden Yumuk                  Prof. Dr. Fulya Ağaoğlu
TOG Başkanı                                             Çalıştay Eş Başkanı                             Çalıştay Eş Başkanı