Toplantı Tarihi ve Yeri
14. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Çalıştayı 14 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında Titanic Lara Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Toplantı Dili
Toplantı dili Türkçe’dir.

Kayıt ve Danışma Masası
Kayıt ve danışma masaları 14 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında 08:00 – 22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Kredilendirme
Toplantının tüm oturumları Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

Sergi Alanı
Toplantı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini toplantı merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

Davet Mektubu
Toplantı kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edilecekleri kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Katılım Belgesi
Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım belgesi 17 Kasım 2018 tarihinde verilecektir.

Transfer
14 – 18 Kasım 2018 tarihleri arasında transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş ve konaklamasını Serenas Turizm aracılığıyla almış olan tüm katılımcıların transferleri gidiş-dönüş (havaalanı-otel-havaalanı) 380 TL + KDV karşılığında yapılacaktır. Bu fiyat kişi başı toplu transferler için geçerli olan fiyattır. Bu tarihler dışında talep edilen transferleriniz için lütfen Serenas Turizm ile bağlantıya geçiniz.

İptal Şartları

  • 10 Temmuz 2018 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 10 Temmuz 2018 – 10 Ağustos 2018 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 10 Ağustos 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır